Menu

Randmeer

Randmeer

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Randmeer voor de wedstrijd 79ste Sneekweek.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123456
1670auke de jong, heeg, folkert attema, bart van roessel14,0(10)11516
2718milou dankers, amsterdam, fred dankers, jolanda dankers18,054(12)171
31069j.m. kooi, rotterdam, ben van der hoorn19,0(8)55342
41030wouter van der gronden, voorburg, lukas van der heeden, auke holtrop19,0424(7)54
51090jaap de vries, gouda, chris ten hoopen21,018(11)633
6164derek sietses, boelenslaan, hans sietses22,5273dnf6(dnf)
71101frans sas, lathum, thea smit25,07364(12)5
81075wim van dam, rijswijk, angelique van dam, floor van dam29,012(15)22211
91026nico overbeeke, zevenhuizen, cindy overbeeke, annicke vd burg42,0311(13)1387
101052henk plaatje, bunnik, henkjan plaatje, yves smeets51,021679(dsq)8
11545a.e. gijzen, utrecht, rein boshuisen52,09910(15)1113
121029rob stavenuiter, anna paulowna, bastiaan stavenuiter, colin voncken55,0612(15)121312
13350bertel kolthof, gouda, henk hansma56,011(16)9111015
14633egbert de sauvage nolting, gouda, hanneke ten hoopen63,0(22)108171414
151080t. boomsma, sneek, t.boomsma69,01517(dns)18910
161115joost höcker, alphen aan den rijn, christoffel van hees, jörgen poortman73,013(19)1419189
171100paul knoop, huizen, thijs selmeijer, jeroen lambalk79,01414(23)82023
18197fokke van der meer, sint nicolaasga, marika woortmeijer, ruurd polet87,0(28)1818101922
191111mick van der meer, leek, mirthe schenkel, henrieke scheweer89,017(30)21161619
20640s. de clercq, zeist, bastiaan de clercq, john gardner94,0(25)2119142218
21909oscar deurloo, rosmalen, bernardien van den berg, lize deurloo96,018(27)25201716
221103nico ruigrok, eindhoven101,02424162215(28)
23739f.c.c.gobel, aalsmeer102,016(25)17232125
24926d.lodewijk, nijeveen, j.bouwens, e.lodewijk109,0261320(ocs)2327
251061johan arts, naarden, t.van olst, r h gallas109,023232224(27)17
261041cor dijkstra, sneek, gea koeling, geert pieter vermeulen115,0(29)2228212420
27463dennis bos, brielle, simon witmaar, maarten witmaar120,02020292526(31)
28750p. sluiter, arnhem, niek sluiter129,027(28)27262524
291065g. eikelboom, reeuwijk, a. korevaar137,0(30)2624273030
30649erik kroon, sneek, hanneke hoekstra, terry bos147,031(32)31282829
31558j. visser, indijk, carla kuiper, eric goedel150,0322930(dns)dns21
32896h.a. breekveldt, santpoort zuid, e.c.h. breekveldt, f. j. m. e. bos156,033(34)33292932
331070marcel burghouwt, uitwellingerga, gaby burghouwt, ilse burghouwt157,01931(dns)dns31dns
34723martijn favier, helmond, herre hoekstra, hans hofstede162,0(34)3334303233
351102frank roeters van lennep, zeist, ruben roeters van lennep, emile roeters van lennep166,0353532(dns)dns26
36676jan willem straathof, elahuizen, sabine straathof, dirk jan straathof169,0(36)3635313334
371077p.h.j. reitsema, arnhem, j. warnshuis, m. warnshuis178,0(dns)dns26dnsdnsdnf



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 164derek sietses, boelenslaan, hans sietsesrace 4:4.5 punten

Bijgewerkt op: 04-01-2014 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top