Menu

Splash Blue B

Splash Blue B

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Splash Blue B voor de wedstrijd 75e Sneekweek.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123456
12470mecheltje fokkema, wassenaar21,0(8)57621
22502laura van veen, bleiswijk26,06(16)12314
32070floris van der meer, grou28,019(23)1314
42284mart ten harmsen van der beek, krommenie30,023(15)9511
559gertrude korpershoek, schiedam33,0514(dnf)185
6208lieke muller, raalte41,09661010(13)
72453hanna pot, kampen46,0371(26)2015
82377marnix van dishoeck, laren46,014143(18)96
9918thijs van tol, loosdrecht46,0(dnc)457426
102517rosalie paardekooper, zoetermeer61,07189(29)243
111607cas meeus, loosdrecht61,0(17)15141589
121892nynke moorman, loosdrecht63,0424(36)41318
13206lars haverbus, wormer63,0102211515(23)
141814anneloes boers, rotterdam69,023192(28)178
152487anne van dam, voorburg73,01920(45)2725
162445renske douma, uitwellingerga76,01828(dnc)3216
171932katinka tuinstra, utrecht79,02513(29)20147
182356noor jaarsma, hilversum89,015(34)34111910
192285marwin talsma, g95,036121035(48)2
201734sierd gerritsma, heeg99,026826(dnc)1128
211213anne marie van der torren, rozendaal101,01128(dnf)39617
222169tijmen van rootselaar, nijkerk106,028111632(34)19
232012quno post, maarssen107,02017311425(dnf)
241711guus raijmakers, someren112,02233(40)132222
252214michiel van es, scherpenzeel gld112,0dnf211930(41)21
261729manon jager, heeg113,0(41)2918192720
271008lex de wolff, arnhem127,01625(dnc)252338
28462willemijn cuperus, sneek132,034262117(36)34
291271floor stoffels, nootdorp132,02131282131(42)
302202marlies grolle, almere133,0(dnf)1032332929
311290remon tas, zevenhuizen135,03236(37)122827
321021maarten wijs, amsterdam138,03032301630(35)
332159rob klaver, breukelen141,03135(49)82641
34970èmese heijkoop, dronten145,01239(41)373324
351807bart tervoert, vreeland145,0(dnf)3020273830
362043kaj moorman, loosdrecht150,038(47)42221236
37445derk van der kamp, wassenaar158,0274825(dnf)2137
382340bastian r. bergsma, loosdrecht167,0333717(dnf)4931
392029esther van dijk, amstelveen168,01340274147(dnc)
40122machteld rouwé, den haag170,035(43)33343533
41602loes zaremba, soest173,0(dnf)2735dnc4312
421239cynthia van malsen, heeg176,02923(47)384244
431915ronald wijs, amsterdam178,02446(dnc)3616dnc
4440joelle van der kamp, wassenaar181,0393824(dnc)4040
451473berend klein nagelvoort, dongen187,0(dnf)4443313732
46223eva hageman, zwolle190,0(dnc)dnc22244543
47675anneline de boer, epe204,03742(44)424439
482204christiaan jansen, balkbrug216,043(dnc)3823dnfdnc
491346stephanie bleijs, rosmalen220,0(dnf)4913dnfdnf46
501137anko scholtens, hattem221,040(dnc)50404645
511728jildou potma, heeg226,0425039(dnc)39dnc
521730sanne meinsma, heeg243,0(dnf)4148dnc5147
531056benjamin l. bergsma, loosdrecht248,0455146(dnf)50dnf
541411stan terpstra, hoevelaken257,04445(dnc)dncdncdnc
551600tynke halbertsma, wilnis280,0(dnc)dncdncdncdncdnc



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 2214michiel van es, scherpenzeel gldrace 1:plaats no. 21

Bijgewerkt op: 03-01-2010 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top