Menu

Regenboog

Regenboog

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Regenboog voor de wedstrijd 75e Sneekweek.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123456
1149peter peet, scheveningen, mathieux moerman, mex moerman9,0211(9)23
27peter hoogendam, loenen a/d vecht, jaap röfekamp16,0(8)52711
3145willem nico potma, enschede, maarten morsman, henk-jan vissia17,063323(9)
4114marc blees, aalsmeer, joost houweling, hilbert van dijk35,0365318(dnf)
5100arjen snoekc, groningen, pieter huitema, carel-jan zweep38,01(17)98155
683jilko andringa, naarden42,0(19)8124144
7148leo hartman, warmond, martin van leest, fons hartman48,0(22)94121112
8155rob de kraa, schilde (b), ben kloos, gerben van der werff53,054(dnf)1dnf2
9131max blom, wassenaar, bernard witzel / robbert54,01513(20)1097
10130harry amsterdam, sneek, theo bosma, tjalling tjalsma55,0(25)10106524
1156angela brandsma, sneek, peter de witte, nick spaans57,011148(21)168
1277lex v.drooge, terzool, rogier slopsema, hero nieveen61,01423(28)1446
13154steven bakker, enspijk, floris toetenel, michiel rueter61,0911(30)161015
1417henk bergsma, loosdrecht, bas meerman, maarten versluis63,01623357(dnf)
1591bart la grouw, amsterdam, bote hettinga, stephan la grouw65,84dnf626(27)14
1672marinus schouten, grou, peter naeye, frank bos66,0107171517(33)
1737peter schuil, sneek, olga schuil, fred douglas68,0(23)161811617
1878erik koekoek, loosdrecht, evelien goedkoop, lindy margadant71,0122016(23)1211
1989juriaan van woerkom, rotterdam, wiebke de witte, kim ciabatta89,018(dnc)13132619
2094theo de vries, ijlst, daan, rossane89,01318211819(22)
21142ruurd veldhuis, kuinre, jurriaan beeker, v lotringen/veldhuis90,024(dnf)11222013
2275eric de nes, lisse, bart jonker, jork aten95,02712141725(dnf)
2345eric kampschreur, leiderdorp, marcel de jong, robert kampschreur99,02122152021(23)
24136tjerk feenstra, brielle, jaap van den broek, jaap-jan boom101,017152325(dsq)21
25127jasper van eijk, delft, menno van eijk, simon langbroek113,029261929(31)10
2638douwe zwart, goutum, jacky hettinga, marcel franckena113,0262126(dnf)1327
27147joop roozenburg, den haag113,0(37)1931192420
28128bert zonjee, uigeest, max rogmans, dees zonjee117,02025222723(30)
29117k.r. plaatje, goingarijp, dolf eggink, johan sijrier121,030(dnf)29242216
3088lucas bouma, jorwert, roelof de vries125,836dnf34(dnf)818
31118willem overtoom, oudega (w), mathies overtoom, n.n.131,033247(dnf)dnf26
3286ido poelman, woubrugge, michel heidweiller, jan blekkingh141,0(32)2827283028
33115jan hein bakker, wijdewormer, maria kuiper, jan floris bakker142,03127253128(32)
3454sybout reitsma, oppenhuizen, sybolt nauta, hans meijer143,02831(32)302925
35103gerrit ruijs, naarden, rembert boom, bas boterman150,0(35)3024333231
3676kingma, terkaple162,0(38)3236323329
3797h. de jong, aalsmeer, pieter, marco168,0342935(dnc)3535
38153manfred van munster, bergschenhoek, lodewijk schut, gijs vrind171,07(dnf)dncdncdncdnc
3968r.j.a. collet, hengelo ov, carel weijschede177,0393337(dnc)3434
4020roel van olst, weesp, paul de geus, dik loman205,0(dnc)dncdncdncdncdnc



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 91bart la grouw, amsterdam, bote hettinga, stephan la grouwrace 2:15.75 punten
 88lucas bouma, jorwert, roelof de vriesrace 2:29.75 punten

Bijgewerkt op: 03-01-2010 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top