Menu

Randmeer

Randmeer

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Randmeer voor de wedstrijd 78e Sneekweek.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123
1NED 670auke de jong, heeg, folkert attema, bart van roessel6,0213
2NED 718fred dankers, bussum, jolanda dankers, milou dankers7,0412
3NED 1075wim van dam, voorburg, angelique van dam, floor van dam7,0142
4NED 1029rob stavenuiter, anna paulowna, bastiaan stavenuiter8,0161
5NED 1111geert wijma, heeg, anne-jolly wijma, eric klijn9,0243
6NED 739f.c.c.gobel, aalsmeer, ineke vos, a. maarse15,0636
7ONL 1030wouter van der gronden, voorburg, maarten van lotringen, emilie vd gronden15,0654
8NED 164derek sietses, boelenslaan, hans sietses, koert zandberg19,0577
9NED 1026nico overbeeke, zevenhuizen, cindy overbeeke, philippe massaar20,03107
10NED 545jeroen gijzen, utrecht, louis gijzen, rein boshuisen20,0389
11NED 1100paul knoop, huizen, jeroen lambalk, thijs sellmeijer20,05105
12NED 860bram van der leij, groningen, lieuwe de vries, bauke de vries22,0778
13NED 1101frans, lathum, thea smit24,0dnc21
14NED 19jeroen f. waalewijn, zwolle, jan horst, thijs horst24,04119
15NED 969ruigrok, son, ruigrok, ruigrok28,0dnc34
16NED 1069j.m. kooi, rotterdam, b. van der hoorn, m. graveland31,0dnc28
17NED 595peyo van dam, terherne, martje folkertsma, patricia maas31,0dnc55
18NED 902paul de geus, nederhorst den berg, florine de geus, marijn de geus31,071212
19NED 818andré de jong, arnhem, erik hofschreuder, paulien konijnedijk36,0dnc96
20NED 463dennis bos, brielle, simon witmaar, arthur de groot37,081415
21NED 1080johan boomsma, sneek, ton boomsma38,0dnc611
22NED 840bart salemans, terherne, bas breider, stijn meurkens39,0101514
23NED 1061johan arts, naarden, f. arts, r. arts40,0101713
24NED 1024frank driessen, tienhoven, ineke bueno, martin peeters43,0dnc814
25NED 723martijn favier, helmond, herre hoekstra, hans hofstede43,091816
26NED 676jan willem straathof, elahuizen, sabine straathof, dirk jan straathof44,081818
27NED 775klaas-jan rozema, sloten, annemarie heres, caspar arets44,0dnc1310
28NED 750p. sluiter, arnhem, n. sluiter45,091917
29NED 1065g. eikelboom, reeuwijk, a. korevaar45,0dnc1212
30NED 1070marcel burghouwt, uitwellingerga, gaby burghouwt, ilse burghouwt46,0dnc916
31NED 640s. de clercq, zeist, de clerc47,0dnc1511
32NED 1041cor dijkstra, sneek, gea koeling, saskia ijszenga47,0dnc1313
33NED 528bas de jong, duivendrecht, rob klaver, marja klaver49,011dnc17
34NED 926d.lodewijk, nijeveen, r. lodewijk52,0dncdnc10
35NED 356jan van dijk, ijsselmuiden, matthijs van dijk53,0dnc11ocs
36NED 896h.a. breekveldt, santpoort zuid, m.ballintijn, r.brands53,0dnc1715
37NED 649erik kroon, sneek, terry bos, hanneke hoekstra56,0dnc14ocs
38NED 941willem van der lande, den haag, giulia olenroot, rutger dik58,0dnc16dnc
38NED 1025nico brabers, grubbenvorst, r.l.blom58,0dnc16dnc
40NED 1077p.h.j. reitsema, arnhem, nnb, nnb63,0dncdncdnc

Bijgewerkt op: 03-01-2013 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top