Menu

Schuttevaerrace - Fietstraject - Vlieland

Schuttevaerrace - Fietstraject - Vlieland

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Schuttevaerrace - Fietstraject - Vlieland voor de wedstrijd Schuttevaerrace.
Uitslagen
     FinishGezeildeGecorr.Delta
ZeilnoNaam  StarttijdTijdTijdTijd.Tijd
28Olivier Verhaar, Pieter Aben
Gotcha2
11,01/00:38:00,01/01:30:38,052:38,048:25,4 
2Tjeerd Jongsma, Piet van der Schaar
Relaxion
22,01/00:25:45,01/01:24:05,058:20,054:50,06:24,7
6Michiel Mulder, Daan Sparreboom
Avanti Charter
33,01/01:07:38,01/02:02:28,054:50,054:50,06:24,7
22Henk de Vries, Job Biersteker
Bluestream
44,01/01:12:50,01/02:07:52,055:02,055:02,06:36,6
24Okke van Mourik, Sione Jongstra
Xquise
55,01/00:48:25,01/01:52:50,01:04:25,056:02,67:37,2
20Durk-Jorrit van der Eems, Marcel Boonstra
Team Sa Better
66,01/00:53:30,01/01:52:03,058:33,056:12,57:47,1
14Auke van der Werf, Rutger Beens
OttenhomeHeeg.nl
77,01/01:23:50,01/02:20:37,056:47,056:47,08:21,7
15Arjan van der Starre, Wilfred Vogd
Tien-10
88,01/01:06:32,01/02:03:42,057:10,057:10,08:44,6
25Steven Neijenhuis, Michel Dubbelboer
Team Register Holland
99,01/01:24:13,01/02:23:02,058:49,058:49,010:23,7
10Marre Dekkers-van Helden, Hilco van der Wal
Flow
1010,01/00:50:03,01/01:50:19,01:00:16,059:03,710:38,3
1Bram van Tongeren, Roos Anneveldt
Sables
1111,01/01:12:30,01/02:18:52,01:06:22,059:04,010:38,6
9Klaas Jan Kroon, Bobbie Hondeveld
Inspirit
1212,01/00:32:05,01/01:31:52,059:47,059:47,011:21,6
3Job Modderman, Andrea de Jong
Razzle dazzle
1313,01/01:26:48,01/02:34:08,01:07:20,059:55,611:30,3
5Wijnand van Essen, Hans van Daalen
Niks Loos
1414,01/01:34:05,01/02:40:05,01:06:00,01:00:43,212:17,8
7Fred Schoonbergen, Bart Rienstra
Team Frihet
1515,01/01:36:35,01/02:39:45,01:03:10,01:03:10,014:44,6
17Tjitse Zandstra, Johan Krul
Catch Me
1616,01/01:07:25,01/02:15:12,01:07:47,01:03:43,015:17,6
4Jan Brink, Jack Visser
Zomerzon
1717,01/01:57:58,01/03:08:58,01:11:00,01:05:19,216:53,8
8Dirk Steenkamer, Pieter Bultena
Bommen Berend
1818,01/01:57:44,01/03:07:24,01:09:40,01:09:40,021:14,7
11Kees de Rijk, Jeroen Stoter
Perseverance
1919,01/01:58:20,01/03:08:20,01:10:00,01:10:00,021:34,6
19Marc Stevens, Martijn Janssen
Bon Vivant
2020,01/02:23:50,01/03:37:02,01:13:12,01:10:16,321:51,0
23Hauptmeijer, Martin, Carolien Mangold
Betty Boop
2121,01/01:38:11,01/03:07:05,01:28:54,01:12:00,523:35,2
16Rob Crena de Iongh, Hein Hogenhuis
Alegria
2222,01/02:12:56,01/03:31:22,01:18:26,01:18:26,030:00,6
12Fedor von Balluseck, Jesse Moerkerk
Tri-out
dns24,0     

Bijgewerkt op: 10-01-2018 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top