Menu

Schuttevaerrace - Looptraject - Harlingen

Schuttevaerrace - Looptraject - Harlingen

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Schuttevaerrace - Looptraject - Harlingen voor de wedstrijd Schuttevaerrace.
Uitslagen
     FinishGezeildeGecorr.Delta
ZeilnoNaam  StarttijdTijdTijdTijd.Tijd
9Klaas Jan Kroon, Robert Ton
Inspirit
11,020:01:43,020:54:00,052:17,052:17,0 
15Arjan van der Starre, Berend Feldbrugge
Tien-10
22,020:21:52,021:14:48,052:56,052:56,039,0
28Olivier Verhaar, Ben van Oeveren
Gotcha2
33,020:08:04,021:05:30,057:26,057:26,05:09,0
14Auke van der Werf, Ynte Lemstra
OttenhomeHeeg.nl
44,020:30:14,021:28:53,058:39,058:39,06:22,0
24Okke van Mourik, Henrieke Prins
Xquise
55,020:09:13,021:16:02,01:06:49,059:28,07:11,0
1Bram van Tongeren, Sanne van Helmond
Sables
66,020:24:28,021:31:26,01:06:58,059:36,07:19,0
6Michiel Mulder, Joris Oele
Avanti Charter
77,020:27:43,021:28:05,01:00:22,01:00:22,08:05,0
7Fred Schoonbergen, Johannes Postma
Team Frihet
88,020:53:53,021:56:38,01:02:45,01:01:29,79:12,7
20Durk-Jorrit van der Eems, Tiedo Tinga
Team Sa Better
99,020:16:17,021:21:19,01:05:02,01:02:25,910:08,9
10Marre Dekkers-van Helden, Anne Jorritsma
Flow
1010,020:17:32,021:22:39,01:05:07,01:03:48,911:31,9
25Steven Neijenhuis, Michel Dubbelboer
Team Register Holland
1111,020:44:18,021:48:14,01:03:56,01:03:56,011:39,0
4Jan Brink, Raphael Van der Velde
Zomerzon
1212,021:00:13,022:10:00,01:09:47,01:05:35,813:18,8
17Tjitse Zandstra, Bart van der Veen
Catch Me
1313,020:26:04,021:32:38,01:06:34,01:06:34,014:17,0
12Fedor von Balluseck, Roelant Lyppens
Tri-out
1414,019:45:15,020:55:20,01:10:05,01:07:16,814:59,8
2Tjeerd Jongsma, Siemen Zeldenrust
Relaxion
1515,019:58:20,021:06:21,01:08:01,01:08:01,015:44,0
3Job Modderman, Yvonne de Jong
Razzle dazzle
1616,020:45:13,022:05:15,01:20:02,01:08:01,715:44,7
5Wijnand van Essen, Arend van Zessen
Niks Loos
1717,020:48:06,022:02:49,01:14:43,01:08:44,416:27,4
22Henk de Vries, Frank Groot
Bluestream
1818,020:21:23,021:36:16,01:14:53,01:10:23,418:06,4
23Hauptmeijer, Martin, Marc Bakker
Betty Boop
1919,020:50:49,022:06:22,01:15:33,01:11:01,018:44,0
11Kees de Rijk, Wouter de Rijk
Perseverance
2020,020:45:55,021:56:58,01:11:03,01:11:03,018:46,0
8Dirk Steenkamer, Roland Schoonbeek
Bommen Berend
2121,020:52:52,022:12:02,01:19:10,01:19:10,026:53,0
19Marc Stevens, Alphons Stevens
Bon Vivant
2222,021:05:45,022:35:01,01:29:16,01:25:41,833:24,8
16Rob Crena de Iongh, Simon Baker
Alegria
2323,020:56:22,022:28:09,01:31:47,01:29:56,937:39,9

Bijgewerkt op: 10-01-2018 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top