Menu

Schuttevaerrace - Looptraject - Terschelling

Schuttevaerrace - Looptraject - Terschelling

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Schuttevaerrace - Looptraject - Terschelling voor de wedstrijd Schuttevaerrace.
Uitslagen
     FinishGezeildeGecorr.Delta
ZeilnoNaam  StarttijdTijdTijdTijd.Tijd
14Auke van der Werf, Ynte Lemstra
OttenhomeHeeg.nl
11,01/05:47:32,01/06:28:54,041:22,037:39,4 
9Klaas Jan Kroon, Robert Ton
Inspirit
22,01/04:17:33,01/04:55:36,038:03,038:18,138,7
25Steven Neijenhuis, Michel Dubbelboer
Team Register Holland
33,01/05:41:21,01/06:27:36,046:15,039:46,52:07,2
7Fred Schoonbergen, Johannes Postma
Team Frihet
44,01/06:16:25,01/07:03:43,047:18,041:35,23:55,8
28Olivier Verhaar, Ben van Oeveren
Gotcha2
55,01/04:27:20,01/05:09:20,042:00,041:53,74:14,3
15Arjan van der Starre, Berend Feldbrugge
Tien-10
66,01/04:55:59,01/05:42:52,046:53,042:46,65:07,2
10Marre Dekkers-van Helden, Anne Jorritsma
Flow
77,01/04:44:16,01/05:29:58,045:42,044:24,16:44,8
6Michiel Mulder, Joris Oele
Avanti Charter
88,01/05:09:13,01/05:59:28,050:15,045:26,57:47,1
24Okke van Mourik, Henrieke Prins
Xquise
99,01/04:43:33,01/05:31:20,047:47,045:48,68:09,2
20Durk-Jorrit van der Eems, Tiedo Tinga
Team Sa Better
1010,01/04:56:44,01/05:45:15,048:31,046:03,48:24,0
4Jan Brink, Raphael Van der Velde
Zomerzon
1111,01/06:49:17,01/07:43:07,053:50,046:34,08:54,6
23Hauptmeijer, Martin, Marc Bakker
Betty Boop
1212,01/06:14:24,01/07:08:18,053:54,048:58,411:19,0
5Wijnand van Essen, Arend van Zessen
Niks Loos
1313,01/06:03:50,01/07:00:15,056:25,049:38,111:58,8
1Bram van Tongeren, Sanne van Helmond
Sables
1414,01/05:15:49,01/06:06:04,050:15,051:48,514:09,1
17Tjitse Zandstra, Bart van der Veen
Catch Me
1515,01/05:16:50,01/06:14:14,057:24,052:14,014:34,7
3Job Modderman, Yvonne de Jong
Razzle dazzle
1616,01/05:47:32,01/06:45:30,057:58,053:02,415:23,0
11Kees de Rijk, Wouter de Rijk
Perseverance
1717,01/06:39:00,01/07:34:47,055:47,054:06,616:27,2
8Dirk Steenkamer, Roland Schoonbeek
Bommen Berend
1818,01/06:34:42,01/07:37:49,01:03:07,055:13,617:34,3
2Tjeerd Jongsma, Siemen Zeldenrust
Relaxion
1919,01/04:00:36,01/05:02:14,01:01:38,01:00:38,422:59,1
22Henk de Vries, Frank Groot
Bluestream
2020,01/05:26:47,01/06:28:11,01:01:24,01:01:24,023:44,6
19Marc Stevens, Alphons Stevens
Bon Vivant
2121,01/06:59:58,01/08:09:58,01:10:00,01:03:00,025:20,6
16Rob Crena de Iongh, Simon Baker
Alegria
2222,01/06:52:20,01/08:01:34,01:09:14,01:03:41,726:02,3
12Fedor von Balluseck, Roelant Lyppens
Tri-out
dns24,0     

Bijgewerkt op: 10-01-2018 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top