Menu

Schuttevaerrace - Fietstraject - Texel

Schuttevaerrace - Fietstraject - Texel

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Schuttevaerrace - Fietstraject - Texel voor de wedstrijd Schuttevaerrace.
Uitslagen
     FinishGezeildeGecorr.Delta
ZeilnoNaam  StarttijdTijdTijdTijd.Tijd
28Olivier Verhaar, Pieter Aben
Gotcha2
11,013:59:50,015:17:43,01:17:53,01:11:39,2 
20Durk-Jorrit van der Eems, Marcel Boonstra
Team Sa Better
22,014:08:29,015:26:26,01:17:57,01:14:49,93:10,8
24Okke van Mourik, Sione Jongstra
Xquise
33,014:05:20,015:33:12,01:27:52,01:16:26,64:47,5
2Tjeerd Jongsma, Piet van der Schaar
Relaxion
44,014:00:12,015:27:33,01:27:21,01:22:06,510:27,4
6Michiel Mulder, Daan Sparreboom
Avanti Charter
55,014:16:20,015:38:32,01:22:12,01:22:12,010:32,8
25Steven Neijenhuis, Michel Dubbelboer
Team Register Holland
66,014:24:16,015:48:09,01:23:53,01:23:53,012:13,8
22Henk de Vries, Job Biersteker
Bluestream
77,014:13:02,015:37:02,01:24:00,01:24:00,012:20,8
14Auke van der Werf, Rutger Beens
OttenhomeHeeg.nl
88,014:18:35,015:44:23,01:25:48,01:25:48,014:08,8
11Kees de Rijk, Jeroen Stoter
Perseverance
99,014:21:28,015:47:33,01:26:05,01:26:05,014:25,8
3Job Modderman, Andrea de Jong
Razzle dazzle
1010,014:15:30,015:53:26,01:37:56,01:27:09,615:30,5
5Wijnand van Essen, Hans van Daalen
Niks Loos
1111,014:25:32,016:01:18,01:35:46,01:28:06,316:27,2
1Bram van Tongeren, Roos Anneveldt
Sables
1212,014:11:14,015:50:48,01:39:34,01:28:36,916:57,7
10Marre Dekkers-van Helden, Hilco van der Wal
Flow
1313,014:11:01,015:41:47,01:30:46,01:28:57,117:17,9
15Arjan van der Starre, Wilfred Vogd
Tien-10
1414,014:23:21,015:52:52,01:29:31,01:29:31,017:51,8
9Klaas Jan Kroon, Bobbie Hondeveld
Inspirit
1515,014:00:49,015:31:00,01:30:11,01:30:11,018:31,8
17Tjitse Zandstra, Johan Krul
Catch Me
1616,014:14:52,015:52:17,01:37:25,01:31:34,319:55,1
4Jan Brink, Jack Visser
Zomerzon
1717,014:31:50,016:15:23,01:43:33,01:35:16,023:36,8
19Marc Stevens, Martijn Janssen
Bon Vivant
1818,014:28:06,016:08:59,01:40:53,01:36:50,925:11,7
7Fred Schoonbergen, Bart Rienstra
Team Frihet
1919,014:26:13,016:03:28,01:37:15,01:37:15,025:35,8
8Dirk Steenkamer, Pieter Bultena
Bommen Berend
2020,014:22:49,016:07:14,01:44:25,01:44:25,032:45,8
16Rob Crena de Iongh, Hein Hogenhuis
Alegria
2121,014:23:50,016:15:25,01:51:35,01:51:35,039:55,8
12Fedor von Balluseck, Jesse Moerkerk
Tri-out
2222,013:51:24,015:44:40,01:53:16,01:53:16,041:36,8
23Hauptmeijer, Martin, Carolien Mangold
Betty Boop
2323,014:17:16,016:41:53,02:24:37,01:57:08,445:29,2

Bijgewerkt op: 10-01-2018 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top