Menu

Regenboog

Regenboog

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Regenboog voor de wedstrijd NK Regenboog.
Eenheidsklassen
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten1234567891011
1143mark neeleman, reeuwijk, pieter van reeuwijk, gerard van der krogt22,01413211441(11)
2149peter peet, den haag, matthieux moerman, ted duyvestijn35,03(ocs)411441771
3139frank tol, aerdenhout, derek tol, ernst-jan beukers58,0456(9)5779258
47peter hoogendam, loenen aan de vecht, jaap röfekamp, fetze reitsma61,0514(15)432912129
517hans van drunen, dordrecht, johan sijrier, peter de witte75,08102(dnf)dnc535582
6153cees nater, wassenaar, manfred van munster, maarten morsman79,0231226(dnf)8166618
7100arjen snoekc, groningen, carel-jan zweep, bote hettinga87,0102311228178(ocs)33
8141harry amsterdam, sneek, wiebrand de boer, wouter kollmann99,0(dnf)181412136153216
9131max blom, wassenaar, pieter kempeneers, bernard witzel103,0718136101051019(20)5
10144mels jongeneel, nootdorp, klaas 't hoen, job roozenburg104,01211105911157(ocs)915
11148leo hartman, warmond, danny rofekamp, fons hartman111,061519181631368(25)7
1256quintus lampe, sneek, willem nico potma, peter oude munnink112,09(16)9151115111410414
13156kees barnhard, leimuiden, john van gelder, wouter pincaers119,0(ocs)17584121411121620
1437peter schuil, sneek, olga schuil, sipko zwart123,011(ocs)181382112179104
1588jilko andringa, naarden, han wierenga, paul rijk136,0(dnc)dncdnc776219161312
1645eric jongepier, uitgeest, boris bulk, vasco jongepier137,01312(21)122117192131216
1772marinus schouten, goenga, peter naeye, hendrik numan140,0167111017(dnf)163201921
18125cees van grieken, sneek, hero nieveen, klaas pieter stoel149,01413(24)1718141813181410
1975eric de nes, lisse, bart jonker, roelof de vries154,01519142013910211122(dnc)
2091bart la grouw, amsterdam, lucas bouma, maarten innemee164,0186723141820182317(ocs)
21123maarten max moerman, leiden, martin kuiters, dave alders169,02091621(23)202120141117
2238douwe zwart, goutum, jack hettinga, robin bos180,0192022161519(23)23151813
2314j. van woerkom, rotterdam, b. schenk, a. padberg188,01781722191624251723(dnc)
2439bas de nes, oegstgeest, carsten vlierboom, marcel splinter206,02122201920(ocs)2224211522
25121ernst jan broer, rotterdam, brian d'leon, james veenhoff223,0222123242422(dnc)22222419
26134vincent hoes, sneek, tjitske van dijk, alwin lochorn257,0(dnc)dncdnc25dncdnc2526242623



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 149peter peet, den haag, matthieux moerman, ted duyvestijnrace 13, 3 --> 4 punten, dpi
 149peter peet, den haag, matthieux moerman, ted duyvestijnrace 34, 4 --> 5 punten, dpi

Bijgewerkt op: 09-01-2015 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top