Menu

Regenboog

Regenboog

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Regenboog voor de wedstrijd NK Regenboog.
Eenheidsklassen
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123456789
1149Peter Peet, Matthieu Moerman, Ted Duyvestijn30,0(14)55111665
2156Frank de Vos, Gerben van der Werff, Jeroen van Catz37,0(13)2110251232
3100Arjen Snoekc, Bote Hettinga, Carel-Jan Zweep53,02162212982(26)
4145Henk Bergsma, Willem Nico Potma, Maarten Morsman66,0(27)74410102551
5148Leo Hartman, Patrick van Leeuwen, Fons Hartman71,0313217613(22)44
6140Eric Kampschreur, Robert Kampschreur, Marcel de Jong73,089362311(29)76
717Hans van Drunen, Johan Sijrier, Jeroen van der Wolf74,076133207414(25)
8144Mels Jongeneel, Job Roozenburg, Bart Jonker77,017109(29)4411157
937Peter Schuil, Olga Schuil, Sipko Zwart90,016414129(29)11915
10153Manfred van Munster, Peter de Witte, Jasper van Eijk98,012112(28)15185917
1160Frans Sluyters, Sven Coster, Michiel Sluyters99,01515(23)213151983
12116Kees Barnhard, John van Gelder, Rogier Vos109,01211(29)15133182314
13131Max Blom, Bernard Witzel, Pieter Kempeneers115,0228168(dnf)2071222
14125Cees van Grieken, Hein Dijksterhuis, Thomas v.d. Wijngaard119,6619229(24)2215dnfdnf
157Peter Hoogendam, Jaap Röfekamp, Fetze Reitsma120,023178(ocs)256211010
1694Harry Amsterdam, Theo Bosma, Tjalling Tjalsma124,041218132124(28)1616
1772Marinus Schouten, Peter Naeye, Hendrik Numan126,052331(ocs)72316120
18139Frank Tol, Ernst-Jan Beukers, Steiner Tol127,020165(ocs)33301319
19114Marc Blees, Thomas Allart, Ben Kloos127,01832618889(dnc)dnc
2091Bart La Grouw, Han Wierenga, Maarten Versluis127,0(25)20723112117208
2177Theo de vries, Robin Bos, Roelof de Vries134,0(33)24322052271113
225Arthur Diephuis, Sandro Gordijn, Ellert Jansen148,0(30)2717161616202412
23143Pieter van Reeuwijk, Gerard van der Krogt, Juriaan van Woerkom150,0914111431322(dnf)dnc
2478Sander jorissen, Wanda Meijst, Jacco Goedkoop151,011181017(ocs)25dnf2211
25154Angela Brandsma, Martijn Pieksma, Paul Huizer162,019(30)30191712132923
2645Fred Bulk, Boris Bulk, Eric Jongepier168,0(29)28192719263dne9
2767Remko Boot, Peter Schouten, Vincent van Leeuwen182,026251511(ocs)34322118
2838Douwe Zwart, Kit Koremans, Jack Hettinga185,02122(34)223019261827
29150Joost van Raay, Raymond Perridon, Mark Tasche206,0102627241827(dnc)dncdnc
3086Ido Poelman, Ido Poelman, Erik Poelman206,024(33)24311430332624
31134J. Van Staveren, Willem Timmers, Jorik Koopman207,02835332529172317(dnc)
3256R.W.van Werkhoven, J.C.D.van Werkhoven, H.F. van Werkhoven213,031(34)2833dne14242521
33130Tjerk Feenstra, Froukje Feenstra, Diemer Feenstra224,03532353022281428(dnc)
3439Bas de Nes232,03229253228(36)312728
35121Ernst Jan Broer, Brian D'Leon, James Veenhoff243,0363636(dnf)27311030dnf
36155C.J.Ringeling, Marein Duin, Paul Cappelle246,0343120262635(ocs)dncdnc



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 125Cees van Grieken, Hein Dijksterhuis, Thomas v.d. Wijngaardrace 8:13.3 punten
 125Cees van Grieken, Hein Dijksterhuis, Thomas v.d. Wijngaardrace 9:13.3 punten

Bijgewerkt op: 06-01-2013 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top