Menu

Flits

Flits

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Flits voor de wedstrijd Pinksterevenement.
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123
1987robbert huisman, anna paulowna, coen bijlsma2,01(2)1
21056pien griepsma, drachten, anne-britt evers3,0(4)12
31006christiaan pietersma, sneek, ilse bakker4,0(14)22
4899marijn wijkstra, terband, sam swart7,061(11)
510petra de vos, joure, rimke roodenburg7,02(5)5
61009ilse jansma, sneek, lisa raymann7,043(10)
7967barth wijkstra, terband, marieke jasper8,01(10)7
81013imme rijk, scharnegoutum, silke zuidema8,0(5)44
9888wouter van der horst, sneek, jurre van der horst9,054(21)
10260hette griepsma, drachten, niels gerlofs10,09(18)1
11713christiaan koek, workum, tjalling bijlsma11,02(13)9
1247pier alard wissels, drachten, lieke gerlofs11,0(10)83
131025judith jasper, sneek, roderick zwart11,08(19)3
14857jeanet engelsma, langweer, siet klimp11,0(6)65
151029itte klimp, sint jacobiparochie, pytrik heddema11,0(3)56
161102maren de graaf, leeuwarden, linde de graaf12,039(14)
171096marthe van der meer, grou, matthijs vissia13,0(11)67
181064bente zuidema, sneek, inkjegijselaers15,0(20)114
191082jella-rike spijkervet, sneek, beerd-luuk spijkervet15,087(18)
20921dian jansma, sneek, janna koek16,0(13)313
21216ilse reitsma, oppenhuizen, arnoudt reitsma16,07(21)9
22933teun silvius, sneek, joep van meerwijk16,079(16)
23475hella foekema, sneek, madelief zwart16,097(19)
241112marlies schouten, goenga, tobijn bos16,0(11)88
251089manon hoekstra, grou, carmenwind21,0(12)1011
261045hendrik kramer, snikzwaag, sietse bleeker22,016(ufd)6
2745fetze andringa, naarden, hugo numan22,0(12)1210
28911minke van berkum, koudum, ilse faber23,0(17)158
291041douwe bosma, joure, huib numan23,01013(17)
30842lieke van der kooi, sneek, fenna donker25,01312(17)
31775marleen huisman, anna paulowna, margot bijlsma27,0(15)1512
32300brent koeze, leeuwarden, valentijn zwart27,015(23)12
331086melanie linthorst, almelo, klaasje van keimpema28,01711(20)
34402susan huizer, sneek, olivia boerdijk29,0(19)1415
35822robert wagenaar, lemmer, twan geveke31,01417(24)
361100jorrit van der kooi, sneek, meike otte33,018(24)15
37393sil van der veen, joure, jetse overdijk34,0(21)2014
38442ronan koeze, leeuwarden, jildou van grinsven34,0(20)1816
39892fetze reitsma, oppenhuizen, floris reitsma35,02114(23)
401116Ayanna Troelstra, oldeouwer, Djamilla Troelstra35,016(20)19
411115jibbe van berkum, koudum, christian groenhof35,01916(22)
421117elze-mieke reitsma, oppenhuizen, annelien huizer35,01817(21)
431093silvan linthorst, almelo, joost gerritsen36,0(23)1620
441097lourens l. reiker, scharnegoutum, anouk vissia38,0(dns)dns13
45990pieter huizer, sneek, bjarne hoekstra39,0(23)2118
461072merel overmeer, gorredijk, veerle van der veen41,0(22)1922
47477lissy geveke, medemblik, alisa bron44,02222(23)
48999KWS, Sneek, KWS50,0(dns)dnsdns



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 1029itte klimp, sint jacobiparochie, pytrik heddemarace 1:13 punten

Bijgewerkt op: 08-01-2018 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top