Menu

Regenboog

Regenboog

Alle uitslagen van de eenheidsklasse Regenboog voor de wedstrijd NK Regenboog.
Eenheidsklassen
Uitslagen
NoZeilnoNaamPunten123456789101112
1143Mark Neeleman, Reeuwijk, Gerard van der Krogt, Bart Jonker31,03112(10)6243(9)54
2149Peter Peet, Den Haag, Matthieu Moerman, Ted Duyvestijn44,0(21)43111112(18)1146
388Jilko Andringa, Naarden, Sybren de Vries, Paul Rijk50,04646(21)2639(24)82
4158Thomas Allart, Alphen aan den rijn, Martin Buis, Ben Kloos57,0196(14)12(14)952418
5141Harry Amsterdam, Sneek, Sipko Zwart, Daan Dijxhoorn57,0625( )73( )681163
687Peter Bijlard, Den Haag, Koos Jan van Brouwershave, Sven Coster61,51311(16)93(23)515545
7100Arjen Snoekc, Groningen, Carel-Jan Zweep, Bote Hettinga66,010(23)855910(20)61021
8157Sjoerd Vollebregt, Schoten, Boudewijn Beck, Roelof Kok72,52717411(22)3(19)45127
9156Cees Nater, Amsterdam, John van Gelder, Rogier Vos85,01514131(18)7(dnf)161279
107Peter Hoogendam, Loenen aan de Vecht, Jaap Röfekamp, Fetze Reitsma86,051023(19)197(21)1431310
1156Willem Nico Potma, Sneek, Henk Kraan, Ids Hospes100,0(20)81118(22)108778320
12145Henk Bergsma, Loosdrecht, Henk Jan Vissia, Jack Hettinga112,012398915( )1715(19)1113
13139Frank Tol, Aerdenhout, Ernst-Jan Beukers, Derek Tol121,01118181045415(27)21(27)15
14131Max Blom, Wassenaar, Boris Bulk, Marcel Splinter127,0(ocs)5191216(21)15121971012
155Arthur Diephuis, Leimuiden, Wouter Pinckaers, Roelof de Vries133,071371515171314(22)( )1814
16116Steven Boersma, Sneek, Marco Eeman, Gert-Jan Zuidema139,0919(28)17213(23)181222918
1791Bart La Grouw, Amsterdam, Stephan La Grouw, Wybe van den Dool139,0141220168(28)1413(21)141711
1837Peter Schuil, Sneek, Olga Schuil, Martijn Kloosterman146,0191721(25)(28)811910122019
19148Leo Hartman, Warmond, Rick Kampschreur, Fons Hartman156,0162012( )2011(24)816171917
2017Hans van Drunen, Dordrecht, Steyn van Driessel, Peter de Witte164,08211476(dnf)192829( )1616
21115Fred Bulk, Woubrugge, Eric Jongepier, Vasco Jongepier168,023(26)15211412161120(26)15ocs
22154Angela Brandsma, Sneek, Erwin de Vries, Rogier Slopsema179,018152413131612(25)2423(29)21
23151Peter Kempeneers, WARMOND, Bert de Lange, Norbert Dieleman206,022162219(29)20202317(30)2126
2478Marcel Ceelen, Delft, Sander Jorrissen, Roosmarijn Ceelen223,026(27)252225262210(28)162429
2538Douwe Zwart, Goutum, Kit Coremans, Vincent de Jong228,0272226202618172723(28)(30)22
26134Vincent Hoes, SNEEK, Ebe van der Spek, Jasper Jansen242,029(30)292923421(31)26292527
2789Willem Boersma, Lemmer, Hylke boersma, Martin van Dijk243,025252324242518(32)3025(32)24
28121Ernst Jan Broer, Rotterdam, Brian d'Leon, Geert-Jan van der Wielen245,0(31)(33)31282731263013132323
2945Jan Hein Bakker, Wijdewormer, Onno van Rheenen, Tom Specht246,02828(32)30(32)24272611182628
3022Roy Schiet, Amsterdam, Gerben Boomsma, Jochem Ter Steege260,032313026(33)292822( )152225
3154Sybout Reitsma, OPPENHUIZEN, Charles Koek, Johan de Visser269,03029(33)27(31)272924252028ocs
3272Marinus Schouten, Goenga, Peter Naeyé, Hendrik Numan271,0172410231732(dnf)(dns)dnsdnsdnsdns
33128Bert Zonjee, Uitgeest, Ido Poelman, Michel Heidweiler310,024322731303025(dns)(dns)dnsdnsdns
3468Hans Lint, AMSTERDAM, Rene Mullie, Jorgen postma331,0(dns)(dns)34323433dnf29 2731ocs
35122Frans Brandjes, Uitgeest, Arie Lust, Douwe Kaandorp370,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns
3575Eric de Nes, Lisse, Jacqueline de Nes, Veerle de Nes370,0(dns)(dns)dnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdnsdns



 RDG-uitslagen zijn als volgt:
 115Fred Bulk, Woubrugge, Eric Jongepier, Vasco Jongepierrace 12:21 punten
 78Marcel Ceelen, Delft, Sander Jorrissen, Roosmarijn Ceelenrace 12:27 punten
 54Sybout Reitsma, OPPENHUIZEN, Charles Koek, Johan de Visserrace 12:30 punten

Bijgewerkt op: 05-01-2017 00:00

ZW Zeilwedstrijdenprogramma
© 2018-2022, Gerhard Bouma, NL
Info: www.zw-scoring.nl

Back to top