iconInschrijven

Lid worden?

kijk wat de KWS kan bieden

iconVereniging

Vrijwilliger worden

Samen zeilen / organiseren

iconWedstrijden

inschrijven

wedstrijden en trainingen

16

AFTELLEN

Dagen tot Sneekweek

rib met startschip organogram

Bestuur KWS

Bestuur van de Koninklijke Watersportvereniging Sneek
Opgericht op 1 juni 1851

Aangesloten bij het Watersportverbond

 

Erevoorzitters

 

U. de Bruin † 

 

E.R. Koudenburg

 
H. Snoekc  

J.J. Dijkstra

 

 

 

Ereleden

 

R. Alberda-Zondervan †

 

Drs. H. de Boer †

 

mr. J. Brouwer †

 

S. Jorna †

 

S. van der Steeg †

 

D. van der Werf †

 

mr. R. Mulder

 

J.P. Otte

 
   
Lid van Verdienste  
O.P. Yntema  
   

Bestuur

 

Voorzitter

Karst Doevendans

 

Secretaris

Trynke Schuurmans

bestuur@kws-sneek.nl

 

1e Penningmeester

Piet Hibma

06 51 08 62 08

penningmeester@kws-sneek.nl

 

2e Penningmeester 

Marcel van der Kooi
wedstrijdzeilen-penningmeester@kws-sneek.nl

 

Commissaris sectie JOAST

(Jeugdzeilen, Opleidingen, Aangepast zeilenSchoolzeilen en Toervaren)

 

Vacant (tijdelijke waarneming door Piet Hibma)

  

 

Commissaris sectie Wedstrijdzeilen

Afke de Goede

wedstrijdzeilen-voorzitter@kws-sneek.nl

 

Commissaris sectie PR & Sponsoring

Gerlof van der Werf

sponsoring@kws-sneek.nl

 

Commissaris sectie Materiaal & Gebouwen

Peter Spek
06 22 49 60 51

materiaal@kws-sneek.nl

 

Algemeen Bestuurslid

Natasja Kesteloo

06 51 91 73 57

 

   
Ledenadministratie  

 Helga Burgers 

It Hof 33
8511 AE  Goingarijp

ledenadministratie@kws-sneek.nl

   

 

Vereniging adres:
Koninklijke Watersportvereniging Sneek
Postbus 100
8600 AC Sneek
bestuur@kws-sneek.nl

Bankrekeningnummer
NL77RABO0111037964 ten name van Penningmeester KWS