Menu

KWS stopt met eredivisie Zeilen

KWS stopt met eredivisie Zeilen

Onze vereniging zal dit jaar niet deelnemen aan de verenigingscompetitie Eredivisie Zeilen .

Het huidige concept en opzet van de organisatie van Eredivisie Zeilen is te kostbaar voor onze vereniging geworden om hier langer mee door te gaan. Verder speelt de verenigingscompetitie zich met name af in het midden en zuiden van Nederland en staat derhalve ver weg van onze verenigingsactiviteiten.

Bij de Eredivisie Zeilen worden de wedstrijden georganiseerd door betaalde krachten, hetgeen het kostbaar maakt, en wat strijdig is met ons eigen vrijwilligersbeleid. Wij werken uitsluitend met onbetaalde vrijwilligers. Graag hadden wij door onze eigen vrijwilligersorganisatie een wedstrijdweekend op de Sneekermeer willen organiseren maar dit paste helaas niet in de huidige opzet.

Het team dat de afgelopen twee jaar namens onze vereniging heeft gevaren zal nu namens een zustervereniging deelnemen aan de verenigingscompetitie.

Andere interessante nieuwsartikelen

Back to top