iconInschrijven

Lid worden?

kijk wat de KWS kan bieden

iconVereniging

Vrijwilliger worden

Samen zeilen / organiseren

iconWedstrijden

inschrijven

wedstrijden en trainingen

Eenheidsklassen
Uitslagen
No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
1 NED 328 Tom Otte, Jeldau van der Werf, Floor Otte - de Vries 28,0 1 1 1 7 (8) 8 3 1 (11) 1 2 1 2
2 GER 1 Thorsten Schutt, Veit Bücken, Kai Morwinski 59,0 9 6 3 5 9 1 2 2 (10) 10 4 (bfd) 8
3 DEN 263 Lucas Lier, Mikkel Nørrelykke, Frederik Zafiryadis 66,0 2 12 6 2 (13) 12 (bfd) 5 4 2 8 9 4
4 NED 355 Maarten Jamin, Jaap Smolders, Cristel Pessers 73,0 (27) (19) 2 13 2 19 1 4 1 12 9 7 3
5 NED 336 Jan Deen, Sander Oost, Reinier Tromp 99,0 7 17 7 9 1 (36) 28 13 8 6 (bfd) 2 1
6 NED 320 Marcel de Jong, Lieske Wierenga, Jeroen van der Broek 108,0 5 2 12 (ufd) 17 4 15 9 16 14 3 11 (dsq)
7 NED 370 Erwin de Vries, Joost Hanselaar, Haike Mulder 110,0 12 32 5 18 4 2 (bfd) 14 5 5 (bfd) 3 10
8 NED 350 Reinier de Kler, Anna Bertling, Marlies Vasmel 111,0 13 3 (19) 14 5 6 12 6 (29) 8 17 13 14
9 AUT 296 Rudi Mayr, Philippe Boustani, Vinzenz Piso 116,0 (36) 10 10 6 6 3 17 7 26 13 (bfd) 12 6
10 NED 335 Kaj Moorman, Jasper Schuddeboom, Sam Peeks 118,0 (29) 4 25 29 3 15 (bfd) 3 20 4 6 4 5
11 AUS 59 Michael Nash, Sara Ladd, Alexia Biggs 121,0 8 7 9 11 7 20 9 (dns) 6 (26) 14 21 9
12 GER 277 Ralf Teichmann, Henning Rehe, Jos Vaes 136,0 19 18 8 3 (22) 22 16 (32) 3 7 5 15 20
13 NED 323 Matthijs Tak, Jochem Slikboer, Tessa Dadema 138,0 10 11 11 16 (37) 10 4 15 13 16 (bfd) 16 16
14 DEN 111 Jørgen Ring, Cameron Larsen, Jens Zacho 147,0 11 (31) (38) 17 14 16 29 17 9 3 12 8 11
15 SUI 455 Christoph Bichsel, Karin Nordström, Markus Jakob 151,0 6 9 20 1 11 23 8 30 31 11 1 (bfd) (dsq)
16 NED 307 Paul Wassink, Marije Willemsen, Lonneke van Es 154,0 4 (23) 21 15 15 14 10 (26) 22 21 15 10 7
17 NED 321 Florian van Dort, Jikke de Jong, Yldau van der Ende 167,0 3 5 4 20 12 28 14 10 24 (34) 22 (bfd) 25
18 NED 337 Max van het Hooft, Kees Arets, Dolf Rietberg 192,0 24 14 28 (30) 27 9 11 18 7 19 (bfd) 20 15
19 DEN 155 Frederik Berg, Anders Nørrelykke, Niels Ibsen 204,0 16 22 31 4 31 (dsq) 18 21 (33) 25 18 6 12
20 GER 17 Heinz John, Evi John, Kathja Kuhn 204,0 17 20 26 22 (33) 7 (bfd) 16 18 23 19 17 19
21 SUI 454 Jürg Wenger, Peter Kupferschmied, Dominik Auer 218,0 30 24 16 12 28 5 31 12 (38) 24 7 (36) 29
22 SUI 458 Matthias Farni, Thomas Beck, Michael Schoedon 227,0 35 8 13 25 25 13 (bfd) 11 21 18 13 (bfd) bfd
23 SUI 398 Patrick Haag, Joseph d'Aujourdhui, Gianni De Nardis 241,0 18 25 30 23 10 30 13 24 12 (33) 25 (bfd) 31
24 NED 289 Jacques Verberne, Matthijs Brouwer, Milly Bon 247,0 (39) 16 15 27 30 (41) 21 22 32 20 10 27 27
25 NED 226 Lieke Vossen, Margreeth Duit, Nienke Vuurberg 251,5 21 (42) (32) 28 19 24 19 8 28 27 26 19 32
26 NED 74 Zita Divendal, Bruce Chafee, Marije Boonstra 254,0 41 15 (42) 21 16 11 27 (ret) 19 28 30 25 21
27 NED 324 Christiaan Tromp, Roderik Rath, Huig-Jan Tak 255,0 40 29 24 26 18 34 5 (dsq) 23 (dnf) 24 14 18
28 NOR 404 Chris Skogen, Thorbjorn Halvorsen, Anna Raangs 257,0 23 21 27 24 (35) 33 20 33 (bfd) 15 16 28 17
29 NED 312 George van Liebergen, Renate Mittertreiner, Aukje van den Akker 257,5 21 (37) (35) 8 20 31 24 25 27 29 21 23 28
30 NED 147 Jeroen Burks, Hannah Feringa, Marloes Kraak 262,0 33 43 41 35 29 21 (bfd) 20 2 9 11 18 (bfd)
31 NED 349 Jorrit Witters, Sjoerd Feith, Joost Brouwer 262,0 31 33 23 (38) 24 17 25 (36) 36 22 23 5 23
32 NED 347 Marnix van Dishoeck, Constant van Dishoeck, Bastian Lamers 266,0 (43) 26 34 10 26 18 (bfd) 29 15 30 32 24 22
33 NED 329 Carlijne Sprik, Dieke Bos, Jorien van Dulken 267,0 20 (40) 17 (ufd) 23 25 23 23 14 35 31 30 26
34 NED 334 Bauke de Vries, Ruurd van der Leij, Mike Hemmen 275,0 (37) 35 22 32 32 26 6 27 (37) 17 28 26 24
35 DEN 196 Jørgen Krogh, Frederik Løppenthin, Christian Faber 278,0 32 30 33 31 (38) 29 7 19 (34) 31 20 33 13
36 NED 90 Josien Poorting, Hylke Poorting, Sarah Poorting 318,0 26 13 14 (40) 36 39 26 38 (40) 36 29 31 30
37 NED 308 Britt Termes, Valerie Sars, Dilara Tuna 326,0 15 38 (43) 19 34 (40) 34 34 17 38 34 29 34
38 NED 368 Herman Sijtsma, Rob Sommers, Dolf Sijtsma 333,0 14 36 (40) 34 (41) 35 30 28 25 32 27 35 37
39 DEN 216 Mads Wivel, Magnus Fauerhøj, Arthur Vossen Mandahl 350,0 25 (39) 39 36 21 32 35 35 30 39 (dsq) 22 36
40 NOR 411 Kenneth Buvik, Christoffer Buvik, Walter Caharaija 354,0 38 27 18 33 39 37 22 (dns) (41) 40 35 32 33
41 NOR 251 Rimmert van der Kooij, Julian Straus, Marta Lall 365,0 28 28 29 37 (40) 38 (bfd) 31 35 37 33 34 35
42 NOR 344 Jan Rune Hopland, Linn Kirkeli, Mira Høstaker 419,0 (44) 34 36 42 (43) 42 32 40 39 41 36 38 39
43 SUI 225 Walter Baumgartner, Eva Baumgartner, Oskar Erdin 424,0 42 41 37 39 42 27 (bfd) 37 (43) 42 38 39 40
44 SUI 320 Marc Bornand, Sandra Schaer, Marcel Graber 431,0 34 (44) (44) 41 44 43 33 39 42 43 37 37 38
------
ZW Zeilwedstrijden programma
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
http://www.zw-scoring.nl
------
Bijgewerkt op : 19-07-2017 17:19