iconWeather

Weer & Wind

Weerstation Sneekermeer

iconInschrijven

Lid worden?

kijk wat de KWS kan bieden

iconVereniging

Vrijwilliger worden

Samen zeilen / organiseren

Aankondiging / NoR

De inschrijving voor het NK Schakel en 30m2 geschieden via de klassenorganisaties. 

 

Klik op onderstaande link om de aankondiging te downloaden: 

Aankondiging NK-2018 KWS_NK Schakel en 30m2.pdf

lokale wedstrijdbepalingen / SI

Klik hier om de lokale wedstrijdbepalingen te downloaden. 

Deelnemers

 

Schakel

 

zeilno Stuurman Woonplaats Bemanning  
2172 Wiebo de Visser Sneek Hinke de Visser  
2188 Thijs Kort Drachten Robbert Evers  
2289 Gerrit Wissels Drachten Kim Abma  
2354 Charlotte Eveleens Sneek Femke Eveleens  
2361 Amarens de Boer Maastricht Marije van der Meer  
2366 Catharinus Veenema Groningen Jelmer Veenema  
2370 Jort Koeze Leeuwarden Melanie Meter  
2420 Robbert Huisman Anna Paulowna Gijs Zuidema  
2436 Femme Rijk Scharnegoutum Dian Jansma  
2456 Ronan Koeze Leeuwarden Jorrit van der Kooi  
2468 Joppe van Breederoode Enschede Annika van Breederoode  
2484 Martijn de Zee Drachten Bart de Zee  
2485 Lysbet Bonnema Wageningen Femke de Vries  
2501 Bram Abma Sneek Teun Silvius  
2506 Douwe Bonnema Utrecht Wouter de Vries  
2523 Robert Prak Groningen Bas van Bodegom  
2527 Dennis Abma Sneek Jaap Reitsma  
2531 Timo Engelsma Langweer Bente Jitske Wissels  
2556 Ronald Damen Eemnes Hendrik v.d. Pol  
2558 Erwin de Vries Sneek Ilonka van der Zee  
2565 Emilie Pieters Tsjerkebuorren Lenne Brugman  
2567 Tom Barendregt Rotterdam Hylke Bottema  
2569 Rianne Jasper Sneek Anne-Rixt Reitsma  
2575 Britt Abma Sneek Hanna Rijk  
2583 Jelle de Lange Groningen Imme Rijk  
2595 Willem Kramer Snikzwaag Hendrik Kramer  
2596 Frank Wijkstra Terband Christiaan Pietersma  
2611 Ysbrand de Lange St.Nicolaasga Stef Gijselaers  
2623 Ijsbrand Even Gauw Rixt Even  

 

 

       

30 m2

 

Zeilno Stuurman Woonplaats Middenman Voordekker
2 Johan Schuurman Lemmer Gea Nakken Ingrid Pol
3 Simon van der Meer Grou Hidde van der Meer Daan Boekholt
4 Wilfred Pol Molenend Kevin Buursen Yolanda Meter
5 Johan Schootstra Leeuwarden Annet Schootstra Gerben Meeter
6 Rob Schuil Drachten David Buitelaar Auke Barske
7 Martin bij de Leij Leeuwarden Hessel bij de Leij Peter van Aacken
8 Jouke Tuinstra Uitwellingerga Daan van Delden Joop Feenstra
9 Jelly Tuinstra Uitwellingerga Arjen Feenstra Jorick Muller
13 Marcel Splinter Amsterdam Tity Oostra Geertje Nakken
14 Pieter Tuinstra Sneek Jaap Niermeijer Henk de Jong
15 Lodewijk Geveke Medemblik Ilona Geveke Bouwe Schroor
16 Arjen Terpstra Sneek Piter Terpstra Roman Terpstra
17 Richard Nugteren Grou Alex Nugteren Mart Eerligh
18 Herman Geveke Kampen Corine Geveke  
19 Ale Jonker Leeuwarden René Houben Tycho Houben
21 Harry Schuil De Tike Brend Schuil Michiel Mulder
24 Dirk de Vries Sneek Hermes Bron Eveline Simon
25 Pieter Kremer Terherne Ale Houtsma Jaap Kraayenhof
30 Erwin Pol Goutum Paul Bootsma Erin Kolk
31 Jan Lubbert Bos Drachten Luitzen de Vries Joost Hanselaar
35 Dirk Bootsma Leeuwarden Andre Kramer Huib Jan de Graaf
36 Siep Jan Wiersma Leeuwarden Gerard Pol Sybo Smeding