iconSneekweek

Sneekweeksite

Alles over de Sneekweek!

KWS Kampioenen en Jaarprijswinnaars gehuldigd

KWS Kampioenen en Jaarprijswinnaars gehuldigd

Voorafgaand aan de algemene ledenvergadering van de KWS op maandag 9 mei, werden de leden die in 2015 Nederlands, Europees en Wereldkampioen zijn geworden gehuldigd en werden de jaarprijzen uitgedeeld aan de zeilers die over alle 3 clubwedstrijden gemeten de beste prestatie hebben neergezet. 

 

Hoofdprijs der KWS 2016 Ane Silvius

 

Traditiegetrouw werd ook de KWS-hoofdprijs tijdens de Algemene Ledenvergadering uitgereikt aan een persoon of instelling die een belangrijke rol speelt in het welslagen van de Sneekweek, zonder dat hij/zij deel uitmaakt van de directe organisatie van de Sneekweek.

Eerder werd deze prijs uitgereikt aan: Blauhûster Dakkapel, Onder de Linden, De Loodsboot, Hoofdsponsor Sonnema, Restaurant Bonnema, Bemanning Reddingsboot Prins Hendrik, Leo en Martha Poiesz (zoon van Bertus Knak), Gemeente Sneek, Hoofdsponsor Lan d Rover, Piet Paulusma, Pers- en Publicatiebureau Richard de Jonge, Harald Schutz en Afke Tiersma van De Kajuit, Hotel Café Restaurant Hanenburg, Stand-by klassenorganisaties Boudewijn van der Werf (SKON ), de heren Bert van Kalteren, Peter van der Meeren en Sjoerd Stienstra van de schrijvende Friese Pers tijdens de Sneekweek, Wim Haze, Tonnie Postma, Landustrie, Friso, Ambulanceboot en Poiesz Supermarkten

 

Dit jaar is de prijs uitgereikt aan Ane Silvius uit IJsbrechtum. Ane heeft al 20 jaar zitting in de vlootschouwcommissie waarvan de laatste jaren als voorzitter. Hij staat op bijgaande foto der kampioenen geheel rechts.

Met deze prijs wil het KWS-bestuur de belangeloze inzet benadrukken en Ane bedanken. De vlootschouw is het signaal voor het van start gaan van het grootste zeilevenement op binnenwater.

Mooi is te zien dat Ane en consorten er altijd er weer in slaagde om vernieuwende elementen toe te voegen en de duizenden toeschouwers langs de kades en grachten een mooi spektakel te bieden.

 

 

Kampioenen 2015

 

 

Wereldkampioen dames Vaurien 2015:

Marije Faber

Brechtje van der Werf

 

Wereldkampioen jeugd Vaurien 2015:

Michiel  Sickler

Kristy de Leeuw

 

Europeeskampioen Yngling 2015:

Maarten Jamin

 

Eurocup O-Jol 2015:

Klaas Weissenbach

 

Nederlands kampioen  16m2:

Thijs Kort

 

Nederlands kampioen Finn:                                           

Pieter Jan Postma

 

Nederlands kampioen Flits:

Timo Engelsma

Petra de Vos

 

Nederlands kampioen Optimist:

Annabelle Westerhof

 

Nederlands kampioen Randmeer:

Tom Otte

Sander Oost

 

Nederlands kampioen RS Feva:

Linze Anringa

Job Modderman

 

Nederlands kampioen Schakel:

Thijs Kort

 

Nederlands kampioen Valk:

Hette van der Zwaag

Johan Weissenbach

 

Nederlands kampioen Yngling:

Hidde Jan Haven

Don van Arem

Auke van der Werf

 

 
KWS Jaarprijs 2015


12-voetsjol 

Gerrit Klugkist en Tjibbe vd Laan ,Leeuwarden


16m2
Arjen Kort en Afke Deen, Sneek

 

Flits A
Timo Engelsma en Petra de Vos, Langweer

 

Flits B
Melanie Meter en Jeanet Engelsma, Drachten

 

Flits C

Marlies Schouten en Thomas Schouten, Goenga

 

Olympiajol
Onno Yntema, Sneek

 

Pampus
Jan Deen en Sander Oost, Joure

 

Regenboog
Harry Amsterdam, Tjalling Tjalsma, Mike Hemmen, Sneek

 

Schakel
Erwin de Vries en Ilonka van der Zee, Sneek

 

Valk
Koos Timmenga en Klaas Jan Knoppers, Onnen

 

Vaurien
Michiel Sickler en Kristy de Leeuw, Joure

 

30m2
Johan Schootstra, Annet Schootstra, Gerben Meeter, Leeuwarden